 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
Kilka słów na swój temat...czyli napisz coś o sobie :D |  |
| | | | Mikal | 11.11.2009 10:47:29 | 
Grupa: Użytkownik
Posty: 83 #361543 Od: 2009-11-11
| Imię : Michał Nazwisko : Madeła Wiek : 19 ( a z optymistycznego punktu widzenia miałem już drugą osiemnastkę XD ) Numer Buta : 45
Jestem z Oleśnicy pod Wrocławiem. Od 5 lat wraz z założoną przeze mnie Sekcją Filmową SZPLOK, kręce bardzo amatorskie filmy. Siedzę w tej szkole, bo chcę mieć jakąś podstawę by później iść na Łódzką Filmówkę, ale znając moje lenistwo nie będzie mi się chciało tam iść. Po za tym lubię dobrze zjeść, oglądam Anime, czytam mangę i gram w co popadnie. Moim marzeniem w życiu jest nakręcenie profesjonalne kreskówki, którą będą znali wszyscy i nie będe musiał się jej wstydzić. To mówiłem ja, Jarząbek
| | | | | mateja | 19.11.2009 21:21:37 | 
Grupa: Użytkownik
Posty: 126 #369425 Od: 2009-11-19
| Imię: Przemek (ale i tak nikt mojego imienia nie używa, mówiąc do mnie mateja)  Nazwisko: Matejko Wiek: Do 13:05 29.11.09 21 i co roku w listopadzie mam niezla 18 petarde  Numer buta: EU 42. UK8.5 US9
Pochodzę z takiej małej dziury zwanej Świdnica, tak tak to po drodze na Wałbrzych. Na codzień pracuje w naszej "cudownej świdnickiej TV" po tv biegam z kamera ze znajomymi , jeżdżę tu i tam na desce kręcąc co się da, przy okazji testując lokalne umilacze czasu .Mam zajavke na pokazywanie prostych historii, czasem głupich, nudnych w ciekawy sposób. Moim celem jest praca przy filmie.... może jakimś remake harrego pottera haha nie no ale tak na poważnie to marze o redzie i pracy na nim.
Ubudubu ubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu niech żyje nam  |
 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
| << Pierwsza | < Poprzednia | Następna > | Ostatnia >> |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |
|