Grupa: Użytkownik
Posty: 20 #541573 Od: 2009-12-21
| Mam kilka pytań, więc jak wiecie to dajcie znać 1) Co było na zajęciach w niedzielę? Co gadała Poznańska, bo widziałem jakieś pytania w innym temacie. No i co było u Kucharskiej? 2) Kto się wybiera jutro na zajęcia specjalne? 3) Czy trzeba przygotować coś na najbliższy weekend?
|