| | |
| paula_kanoza | 17.09.2010 21:09:23 |

Grupa: Administrator 
Posty: 102 #577804 Od: 2009-11-9
| jutro są zajęcia na karkonowskiej, niech ktoś przypomni na którą godzinę bo zapomniałam :-) |
| | |
| matRaf | 17.09.2010 23:14:49 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 20 #577866 Od: 2009-12-21
| zajęcia mają być w niedzielę, ale nie wiem o której. Poznańska mówiła, że ktoś ze szkoły nam wyśle maila, ale ja nic nie dostałem. |
| | |
| jonaszszczeniowski | 18.09.2010 10:29:02 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 261 #577964 Od: 2009-11-10
| Witam, Bardzo przepraszamy za zamieszanie informacyjne. Informowaliśmy dziś Państwa telefonicznie nt. planowanych zajęć w najbliższą niedzielę w ośrodku TV. Otrzymaliśmy później informacje, że zajęcia z p. Anną Poznańską w TVP odbędą się nie w najbliższą niedzielę, ale w następną tzn. 19.09.2010r. ZBIÓRKA POD OŚRODKIEM TVP o godz. 12.30 - Rejestracja kilku odcinków programu "Ojczyzna polszczyzna" w godz. 13.00-19.30. W związku z tym w dniu 12.09.2010 (niedziela) nie będziecie Państwo mieli żadnych zajęć. W załączniku przesyłamy grafik na najbliższy zjazd. Dodatkowa informacje: Z powodu choroby, w dniu jutrzejszym (sobota 11.09) p. Sylwia Kucharska nie może mieć zajęć. Z tego powodu zajęcia poprowadzi p. Anna Poznańska. Jutro (sobota 11.09), w godz. 12.40-13.10 zapraszamy do auli na spotkanie z Dyrektorem Szkoły. Pozdrawiamy, Zespół ROE Regionalny Ośrodek Edukacji ul. Uniwersytecka 1 50-951 Wrocław Godziny otwarcia biura: pn - pt 9:00 - 18:00 sob 9:00 - 14:00 tel: (71) 342 27 74, (71) 346 07 63 fax: (71) 346 02 05 www.roe.pl
|
| | |
| jonaszszczeniowski | 18.09.2010 10:30:36 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 261 #577965 Od: 2009-11-10
| jak sie ktos chce ze mna zabrac niech da znac bede jechac o 12 na karkonoska z ul. Komuny Paryskiej/róg Podwale |